ארגז הכלים הביתי שלכם – מברגים ואומים ועד כלי עבודה קטנים נוספים

כל ישראלי המכבד את עצמו מחזיק בארגז כלים משודרג המאפשר לו לבצע עבודות בבית באופן תדיר. ניתן לומר כי על אף שהחברה הישראלית השתנתה בצורה ניכרת בעשורים האחרונים עדיין מצופה מן הגבר הישראלי לתקן כל ליקוי בבית ולא למהר ולהזמין בעל מקצוע שיבצע את העבודה בשבילו. כך ניתן לראות אבות ובנים הפוקדים את חנויות כלי העבודה באופן חודשי ומחפשים אחר החידוש הבא ואחר כלי העבודה שלו הם זקוקים. יתכן וכאשר אנחנו אומרים כלי עבודה אתם ישר חושבים על פטישים, מסורים, מברגים ומקדחות. אך האמת היא שכלי העבודה הנפוצים ביותר הם דווקא הברגים והאומים ועקב החשיבות העצומה של כלים אלו נקדיש מאמר זה לכך. אז המשיכו לקרוא את המאמר וגלו כל מה שאתם צריכים לדעת על כלי העבודה הקטנים ביותר שיש.

מה עוד אנחנו צריכים לדעת על ברגים?

ישנם הרבה מאוד סוגים של ברגים ואומים עד שקצרה היריעה מלפרט את כולם. לא נתחיל לפרט מהו בורג כימי אך ניגע בסוגים אחרים של ברגים ואומים. הבורג הנפוץ ביותר ללא כל ספק הוא בורג פיליפס אשר מאופיין בכך שבראשו יש חריץ בצורת צלב, כמובן שבכדי להבריג בורג זה יש צורך במברג פיליפס ייעודי. לצד זאת יש להזכיר בורג אלן (כמו אלו שיש ברהיטים של איקאה) אשר ראשו בצורת משושה. וכמובן שישנו בורג לא פחות נפוץ שבראשו יש קו אחד ויחיד וגם לו יש צורך במברג ייעודי. יש לדעת כי פעמים רבות אנשים מגדירים ברגים לפי הכיוון שסוגרים ופותחים אותם קרי הברגה עם כיוון השעון והברגה נגד כיוון השעון.

מדוע חשוב לעשות שימוש בברגים ואומים איכותיים?

בין אם אתם עושים שימוש בבורג רגיל או בורג כימי אתם צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לעשות שימוש בברגים ובאומים האיכותיים ביותר שיש. עליכם להבין כי פעמים רבות הברגים מחזיקים את הרהיטים שלכם או את החפצים שלכם ואם הם לא יהיו איכותיים אזי אתם תיקלעו לבעיה רצינית ביותר ועל כן אסור לכם להתפשר על איכות הברגים והאומים שלכם.

 

משרד פרסום דיגיטלי