כלי עבודה שכל שיפוצניק צריך

לא משנה אם עבודות שיפוצים הן העבודה העיקרית שלכם או שאתם משפצים כתחביב, עליכם להצטייד עם כלי העבודה המתאימים והאיכותיים שיש. כך, עבודת השיפוץ, תצא יסודית והכי חשוב – התוצאה הסופית תהיה מושלמת. אז מה חשוב שיהיה לכם בארגז הכלים ואיזה כלי עבודה חשמליים כדאי לרכוש? המשיכו בקריאת המאמר ותגלו.

ארגז הכלים

הארגז שלכם צריך להכיל קודם כל את כלי העבודה הבסיסיים. בין הכלים הללו, ניתן למצוא את הפטיש, הסכין היפנית, הפלייר, המברג, מטר וכו'. כמובן, עליכם גם להיות מצוידים במסמרים וברגים מכל מיני סוגים. לדוגמה, במידה ואתם מתכננים לתלות תמונה בקיר בטון, עליכם להחזיק בורג לבטון.

כלי עבודה חשמליים

חשוב להצטייד במברגה חשמלית וכמו כן במקדחה. בזכות המקדחה למשל, תוכלו לקדוח בקיר ללא כל בעיה ובלי מאמץ. כמובן תלוי בחוזק המקדחה שאתם תבחרו לרכוש. המברגה החשמלית הממוצעת, תתאים לכם אם מדובר על ביצוע עבודות קלות וכלליות בבית.

כלי עבודה נוסף שכדאי שיהיה לכם הוא הפטישון. בשונה מהמקדחה, עם הפטישון ניתן לקדוח חורים גדולים יותר ואפילו ניתן להשתמש בו על מנת לשבור בטון ולהסיר אריחים. שכן הפטישון מתפקד כמעין פטיש חציבה.

איפה לרכוש כלי עבודה?

תוכלו לרכוש כלי עבודה בחנויות באינטרנט או בחנויות "עשה זאת בעצמך" בעיר מגוריכם. קיימים פערים בין המחירים שתקבלו בחנות לבין האינטרנט. לפעמים, גם יכול להיות שתוכלו למצוא מבצעים משתלמים ועל כן, מומלץ לבצע סקר מחירים אם אתם מתכנן לקנות מוצר שעלותו מסתכמת בכמה מאות עד אלפי שקלים.

למה כדאי לשים לב כאשר רוכשים כלי עבודה?

בדקו שכלי העבודה הוא של חברה מוכרת והכי חשוב – מומלצת. בדקו שיש אחריות על המוצר של לפחות שנה. בדקו את המפרט הטכני ואם צריך – התייעצו גם עם הנציגים בחנות או באינטרנט. הם ידעו מה בדיוק מתאים לכם ולאיזה מוצר לכוון אתכם, שכן יש פרמטרים נוספים שכדאי להתחשב בהם כמו למשל, הוולט של הסוללה, מספר סיבובים בדקה, משקל ונוחות.

 

משרד פרסום דיגיטלי