מדריך לאיטום – קראו על הסוגים השונים של חומרי האיטום

לא בטוחים למה חומרי איטום משמשים? רוצים לבצע עבודת איטום ולא יודעים באיזה חומר איטום נכון להשתמש? רוצים לדעת אילו חומרי איטום נחשבים לאיכותיים?

תסכימו איתנו שכל חברה, על מנת שתמכור את מוצריה, תצא בהצהרות שהמוצרים שלה הכי טובים והכי איכותיים. אבל האם באמת כך הדבר? בעולם חומרי האיטום, בו יש מבחר של חומרים שונים ומבחר של חברות המייצרות את המוצרים, תצטרכו לחקור קצת יותר ולקבל חוות דעת מבעלי מקצוע שכבר מנוסים בתחום והם אלו שיוכלו להמליץ לכם בוודאות על החומר המתאים לאיטום אותו אתם רוצים לבצע. ריכזנו לכם מספר שמות של מוצרי איטום איכותיים, מבלי כמובן להזכיר את שמות החברות המוכרות את המוצרים הללו.

חומרי איטום לשיקום בטון

אם יש לכם משטח בטון שנסדק, תוכלו בהחלט לשקם אותו עם חומרי האיטום המתאימים והייעודים. מה עליכם לבדוק? חשוב מאוד שתשימו לב שהחומר אינו מתכווץ, מגלה עמידות גבוהה והכי חשוב – שהוא עומד בכל התקנים הנדרשים.

אטימות של נזילות ומשטחים לחים

כאן עליכם להשתמש בחומרי איטום צמנטי. זאת בזכות העובדה שהם מתקשים עם המגע במים, מתייבשים יחסית במהירות והם בעלי עמידות גבוהה למצבים של רטיבות ולחות.

חומרי איטום לגג

אם יש לכם רטיבות מהגג, עליכם לטפל בה כמה שיותר מוקדם. רטיבות עשויה להיות מסוכנת ולגרום נזקים. על כן, מומלץ לפני שמגיע החורף, לטפל ברטיבות עם חומרי איטום פוליאוריתאנים העמידים בפני מים וכמובן בפני תנאי מזג אוויר קשים.

אקדחי סיליקון

אם השקעתם באקדח סיליקון איכותי, תוכלו בהחלט לבצע איתו עבודות של הדבקה ואיטום. מומלץ לרכוש אקדח טוב ומקצועי, שישמש אתכם לשנים רבות.

עוגנים כימיים

עוגן כימי הוא דבק אפוקסי. הוא משמש לעיגון של רכיבי מתכת בתוך משטחים. הוא מתייבש יחסית מהר וקל לשימוש. ישנם סוגים שונים של עוגנים כימיים וכמו כן אם אתם רוכשים עוגן כימי, יש להשלים את הרכישה עם אקדח לעוגן כימי, שבאמצעותו תוכלו לבצע עבודה מקצועית. לרכישה, חייגו אלינו: 052-882-4456

קצף פוליאוריתן

הוא מוכר מאוד בענף הבנייה ומשמש לכל מיני מטרות בהן גם יצירת בידוד, איטום, תיקונים וכו'. הקצף הופך למוצק כאשר הוא בא במגע עם לחות ואחד השימושים הנפוצים בו הוא ליצירת בידוד.

 

משרד פרסום דיגיטלי